Plan Oddziału

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
07:10



sterowanie i regulacja maszyn-gr.2
101C
sporządzanie korespondencji i prowadzenie neg-gr.1
311C

technologia napraw maszyn i urządzeń-gr.2
107C
j.angielski-gr.1
223C

Zajęcia praktyczne-gr.2
BCE
j.niemiecki-gr.1
222C

j.angielski-gr.2
101C
08:00 j.angielski-gr.1
222C
matematyka
301C
matematyka
301C
kalkulowanie cen i dokumentowanie realizacji-gr.1
222C

Zajęcia praktyczne-gr.2
BCE
j.niemiecki-gr.1
222C

j.angielski-gr.2
101C
08:55 j.angielski-gr.1
222C
historia
212C
sporządzanie korespondencji i prowadzenie neg-gr.1
311C

technologia mechaniczna-gr.2
209A
organizowanie procesu załadunkowego i rozład-gr.1
218C

organizowanie procesu załadunkowego i rozład-gr.2
219C

Zajęcia praktyczne-gr.2
BCE
podstawy przedsiębiorczości
318C
09:50 historia
212C
j.polski
305C
planowanie realizacji procesów transportowych-gr1
301C

technologia mechaniczna-gr.2
209A
organizowanie procesu załadunkowego i rozład-gr.1
218C

organizowanie procesu załadunkowego i rozład-gr.2
219C

Zajęcia praktyczne-gr.2
BCE
fizyka
222B
10:50 j.angielski-gr.1
322C

informatyka-gr.2
206C
j.polski
305C
kalkulowanie cen i dokumentowanie realizacji-gr.1
208C

technologia mechaniczna-gr.2
209A
organizowanie procesów transportowych i sp-gr.1
210C

Zajęcia praktyczne-gr.2
BCE
j.polski
305C
11:45 informatyka-gr.1
219C

j.angielski-gr.2
322C
biologia
219B
religia
201C

zajęcia opiekuńczo wychowawcze-gr.
Biblioteka
planowanie realizacji procesów transportowych-gr1
219C

Zajęcia praktyczne-gr.2
219C
religia
201C

zajęcia opiekuńczo wychowawcze-gr.
Biblioteka
12:45 sporządzanie korespondencji i prowadzenie neg-gr.1
210C

podstawy technik wytwarzania-gr.2
109C
matematyka
301C
chemia
204C
podstawy spedycji-gr.1
208C
wychowanie fizyczne-gr.chł.
Sala A
13:35 wychowanie fizyczne-gr.chł.
Sala D

wychowanie fizyczne-gr.dz.
Sala C
j.niemiecki-gr.2
101C

j.niemiecki-gr.
322C
zajęcia z wychowawcą
323C
kalkulowanie cen i dokumentowanie realizacji-gr.1
206C




14:25 wychowanie fizyczne-gr.chł.
Hala I

wychowanie fizyczne-gr.dz.
Sala D
j.niemiecki-gr.2
101C

j.niemiecki-gr.
322C
geografia
304C








15:15 j.angielski-gr.2
223C

wychowanie fizyczne-gr.dz.
Sala B
















16:05