Plan Oddziału

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
07:10 wychowanie fizyczne-chł.gr.2
Sala A
zajęcia z wychowawcą
304C
Zajęcia praktyczne-gr.1
?

Zajęcia praktyczne-gr.2
?
wychowanie fizyczne-chł.gr.1
Sala A

podstawy technik wytwarzania-gr.2
106C
historia i teraźniejszość
212C
08:00 j.niemiecki-gr.1
109C

j.niemiecki-gr.
124C'
podstawy przedsiębiorczości
318C
Zajęcia praktyczne-gr.1
?

Zajęcia praktyczne-gr.2
?
diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych-gr.1
122C

podstawy konstrukcji maszyn-gr.2
109C
edukacja matematyczna
109C
08:55 j.niemiecki-gr.1
109C

j.niemiecki-gr.
124C'
j.angielski-gr.1
222C

technologia napraw maszyn i urządzeń-gr.2
109C
Zajęcia praktyczne-gr.1
?

Zajęcia praktyczne-gr.2
?
elektryczne i elektroniczne wyposażenie poj-gr.1
124C'

podstawy konstrukcji maszyn-gr.2
109C
j.angielski-gr.1
304C

informatyka-gr.2
219C
09:50 chemia
103C
rysunek techniczny-gr.1
103C

technologia napraw maszyn i urządzeń-gr.2
109C
Zajęcia praktyczne-gr.1
?

Zajęcia praktyczne-gr.2
?
j.polski
305C
matematyka
301C
10:50 j.polski
305C
elektryczne i elektroniczne wyposażenie poj-gr.1
124C'

j.angielski-gr.2
101C
Zajęcia praktyczne-gr.1
?

Zajęcia praktyczne-gr.2
?
geografia
304C
biologia
304C
11:45 j.polski
305C
podstawy konstrukcji maszyn-gr.1
109C

podstawy sterowania i regulacji maszyn-gr.2
116C
Zajęcia praktyczne-gr.1
?

Zajęcia praktyczne-gr.2
?
religia
201C

zajęcia opiekuńczo wychowawcze-gr.
Biblioteka
fizyka
222B
12:45 informatyka-gr.1
206C

j.angielski-gr.2
222C
budowa pojazdów samochodowych-gr.1
117C

sterowanie i regulacja maszyn-gr.2
116C
Zajęcia praktyczne-gr.1
?
matematyka
323C
historia
308C
13:35 wychowanie fizyczne-chł.gr.1
Sala A

wychowanie fizyczne-gr.dz.
Sala C
j.angielski-gr.1
223C

j.angielski-gr.2
222C




wychowanie fizyczne-chł.gr.2
Hala I
historia
308C
14:25 wychowanie fizyczne-chł.gr.1
Hala II

wychowanie fizyczne-gr.dz.
Sala D
religia
208C




wychowanie fizyczne-chł.gr.2
Sala A




15:15 wychowanie fizyczne-gr.dz.
Sala B
















16:05